fbpx

Chcę zostać wizażystą! – czyli o rocznej szkole makijażu

Wizażysta, to nie tylko bardzo modny, ale również posiadający wiele atrakcyjnych walorów zawód. Jest ekscytujący ale trudny. Zastanawiasz się jak wybrać najlepszą dla siebie szkołę, by nauczyć się dobrego warsztatu i stać się liderem w branży? Jak wybrać najlepszy kurs, który przygotuje Cię kompleksowo do zawodu wizażysty/ stylisty? Mam nadzieje , że informacje , które przynoszę, pomogą Ci najlepszym dla Ciebie wyborze.

Czego dowiesz się w tym artykule?

Czym jest roczna szkoła i dla kogo jest roczna szkoła ? Czy nauczę się tu od podstaw, jeśli dopiero zaczynam oraz czy rozwinę w rocznej szkole swoje umiejętności wtedy, gdy już trochę maluję ale czuję , że muszę się doskonalić i uporządkować wiedzę w tej dziedzinie? Co lepiej wybrać , roczną szkołę czy kurs? Ile trwa nauka? Jak często są zajęcia? Jak dużo jest teorii, a ile zajęć praktycznych? Czy ćwiczymy na sobie, czy na modelkach? Jakie zdobędę kwalifikacje? Wizażysta, to nie tylko bardzo modny, ale również posiadający wiele atrakcyjnych walorów zawód. Roczna Szkoła to produkt edukacyjny w ofercie mojej szkoły, który przez ostatnie kilka lat cieszy się dużym zainteresowaniem.Stworzyłam kompleksowy 10 miesięczny program nauki. Obejmuje on wszystkie techniki zawodowych makijaży użytkowych i nowoczesne sposoby upiększania. Roczna szkoła jest dla Ciebie jeśli chcesz nie tylko zdobyć ugruntowaną wiedzę w dziedzinie wizażu, ale zależy Ci także na mistrzowskim doskonaleniu poszczególnych technik i rodzajów makijażu. Myślisz o zostaniu profesjonalistką, która z sukcesem prowadzi swoje studia wizażu, współpracuje z renomowanymi markami kosmetycznymi, cieszy się z rekomendacji i powracających klientek.

Naukę w rocznej szkole podejmują zarówno osoby, które dopiero zaczynają , jak i takie , które mają już za sobą pierwsze kursy, a nawet malują już komercyjnie, ale czują , że ich umiejętności wymagają ugruntowania. Uczymy się w weekendy.  Ćwiczymy makijaże zarówno na sobie, jak i na modelkach.

Przez  10 miesięczny cykl nauki , rozwijasz swoje kompetencje zawodowe w pełnym zakresie tematów. Uczysz się teoretycznych zagadnień. Ale również , co jest bardzo ważne w tym zawodzie, zdobywasz praktyczne umiejętności 80% nauki – to zajęcia praktyczne.  Ćwiczysz pod okiem utytułowanych i doświadczonych trenerów .Dzielimy się z Tobą doświadczeniem zawodowym i wypracowanymi przez lata , sprawdzonymi rozwiązaniami. Odkrywamy przed tobą cały swój warsztat pracy i pokazujemy tajniki , które wypracowaliśmy przez lata zawodowej praktyki. Ale to jeszcze  nie wszystko. Podczas 300 godzin cyklu zdobywania wiedzy ,równolegle z nauką w szkole  realizujesz  praktykę zawodową. Dzięki takiemu  systemowi nauki, otrzymujesz kompetencje, które pozwolą Ci rozwinąć warsztat do poziomu  mistrzowskich umiejętności.

Na końcu tej rocznej, edukacyjnej przygody z zawodowym makijażem, przystępujesz do egzaminu i uzyskujesz dyplom , który uprawnia Cię do wykonywania zawodu wizażysty/ stylisty.Twoje umiejętności poświadcza szkoła, która od 2004 roku cieszy się najlepszą opinią w regionie oraz uznaniem w skali kraju.  Na egzaminach państwowych, które odbywają się w Izbach Rzemieślniczych ,absolwenci akademii uzyskują najwyższe noty na dyplomach.Są to mistrzowie zawodu z państwowo potwierdzonymi kwalifikacjami.

Po zakończeniu nauki w szkole nie zostawimy Cię samej. Będziesz miała możliwość brać udział w organizowanych przez moją szkołę sesjach zdjęciowych, plenerach artystycznych, eventach, pokazach mody, produkcjach filmowych i innych aktywnościach. Dzięki temu zbudujesz swoje profesjonalne portfolio i będziesz mogła udokumentować swoje osiągnięcia zawodowe.To przyciągnie do Ciebie kolejne klientki.

 Ciesze się , ze moi absolwenci bardzo szybko i dynamicznie rozwijają swoje kariery zawodowe.  Przywołam tu tylko kilka spośród tysięcy przykładów.  Wiem, że gdy śledzicie naszą pracę , to znacie już  większośc z nich osób:

– Mistrzyni Świata – Anna Mucha-International MakeUp Master

 – utytułowanych finalistka wielu ogólnopolskich mistrzostw i konkursów: Justyna Łodej- Pracownia Makijażu Justyna Łodej jak również

 – Anna Matysiak- Anna’s Classy Makeup

–  Karolina Posłowska Kaczor-Kolorowa Szminka

Poniżej znajdziesz 20 kluczowych powodów dla których warto wybrać naukę w Rocznej Szkole w Akademiii Makiajazu Ewy Filipeckiej

1.Zdobędziesz, usystematyzujesz, nauczysz sie wykorzystywać w praktyce wiedzę na temat zawodowych makijaży

2.Weźmiesz czynny udział w zajęciach praktycznych, dzięki czemu zdobędziesz umiejętności i rozćwiczysz je do perfekcji

3.Będziesz pracowała pod okiem utytułowanych, doświadczonych praktyków zawodu, którzy podzielą się z Tobą wypracowanymi przez lata, sprawdzonymi w praktyce, tajnikami swojego warsztatu.

4.Mój  autorski, sprawdzonym przez lata i  stale unowocześniany program i Twoje zaangażowanie w naukę, gwarantuje Ci  sukces na rynku zawodowym.

5.Przez wszystkie etapy nauki przejdziesz wspólnie z osobistym trenerem zawodu, który jest nie tylko uznanym w branży mistrzem zawodu ale również doświadczonym pedagogiem

6.Podczas nauki będziesz mogła obserwować jak pracują wybitni mistrzowie zawodu , którzy z sukcesem rozwinęli swoje kariery. Wielu z nich, to utytułowani absolwenci mojej szkoły.

7.Staniesz się członkiem branżowej społeczności, którą stanowią absolwenci Akademii Makijażu- pasjonaci zawodu.

8.Będziesz mogła wymieniać opinie, szukać inspiracji, prowadzić dyskusje i wymieniać obserwacje na naszej zamkniętej grupie na fb

9.Równolegle z nauką będziesz zdobywać praktykę zawodową , co pozwoli Ci bezpośrednio po szkole przystąpić do egzaminu państwowego i skróci Twoją zawodową drogę po szczeblach kariery przynajmniej o 3 lata

10.Szkoła kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego. Wskaźnik zdawalności moich absolwentów  podczas zewnętrznej weryfikacji państwowej wynosi 100% a noty na dyplomach państwowych są najwyższe.

11.W mojej szkole uczysz się w małej , kameralnej grupie i w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

12.Podczas nauki dysponujesz swoim osobistym stanowiskiem do makijażu, które wyposażone jest w teatralne lustro ze specjalistycznym oświetleniem oraz hoker

13.W trakcie nauki pracujesz na najwyższej klasy kosmetykach, które specjalnie  selekcjonujemy z bogatej oferty rynkowej. Wysoka jakość , bezpieczeństwo dermatologiczne i okulistyczne oraz higiena pracy to dla nas  priorytety.

14.Otrzymujesz w prezencie zestaw “przynoszących szczęście” pędzli  na dobry początek

15.Masz możliwość uczestniczenia w dodatkowych Top Treningach

16.Bierzesz udział w przygotowaniach do pokazów mody, wyborów miss oraz innych modowych eventach, przygotowując makijaż dla modelek

17.Możesz liczyć na wsparcie szkoły w swoich pierwszych krokach rozwoju zawodowego.

18.Po zdobyciu doświadczenia zawodowego, najwybitniejsi absolwenci zapraszani są do współpracy z akademia w roli trenerów makijażu. możesz być w tym gronie.

19.Otrzymujesz praktyczne wskazówki, jak otworzyć i wyposażyć swoje studio wizażu, jak pracować z klientką, jak gospodarować budżetem 20.Absolwenci mojej szkoły są cenionymi makijażystami, dlatego zwrotu inwestycji w Roczną Szkołę  możesz spodziewać się po 3- 5 miesiącach nauki.

Ukończenie nauki w Rocznej Szkole poświadczane jest dyplomem, sygnowanym nazwiskiem mistrza  i uzyskaniem przez Ciebie  tytułu wizażysta/ stylista

Jeśli pasjonujesz się makijażem i chciałabyś tę pasję przeobrazić w  dochodowy zawód, to zapraszam Cię do mojej szkoły! stworzyłam ją właśnie dla takich jak Ty, kobiet zakręconych na makijaże:)